ZPHU KONEKTOR s.c.
Ząbkowice Ślaskie

Waryńskiego 13

tel: (+48)  602 104 988

Obróbka kabli i przewodów,  zaciskanie końcówek konektorowych, lutowanie, cynowanie .

 

budynek 1 hala budynek 2

ZPHU KONEKTOR s.c.Izabela i Jacek Czapla rozpoczyna działalność produkcyjną w 1997 roku. Firma stale rozwija się. Od początku była nakierowana na wykonywanie podzespołów elektrotechnicznych. ZPHU Konektor zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników w zakresie lutowania i zaciskania złączy elektrycznych. Dzięki temu jest w stanie sprostać trudnym technicznie zleceniom budując sobie opinię rzetelnego i kompetentnego wykonawcy. Działając w sferze przede wszystkim usług, w oparciu o zlecenia, zmusiło nas aby być bardzo elastycznymi zarówno pod względem organizacyjnym jak i czasowym (terminy realizacji). Brak przewidywalności obciążenia poszczególnych stanowisk w dłuższym horyzoncie czasowym powoduje konieczność szybkiego przestawiania się ludzi do zadań, które w danym czasie są realizowane. Ta specyfika pracy jest podkreślana przy rekrutacji pracowników, a wytworzenie koleżeńskiej atmosfery w znacznym stopniu pomaga takiej organizacji pracy.

Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług jest możliwa między innymi dzięki wykorzystaniu wyposażenia do precyzyjnej obróbki kabli i przewodów takich firm jak: SCHLEUNIGER, KOMAX , MECAL, HANKE, FEINTECHNIK RITTMEYER, WDT, MAV PRUFTECHNIK. Używamy komponentów takich firm jak Molex, Stocko, JST, Inarca, GMG, TE, Ergom, Erko.

Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług nie byłaby możliwa bez szerokiej modernizacji wyposażenia technologicznego w tym bez zakupu nowoczesnych  urządzeń do precyzyjnej obróbki kabli firmy Schleuiger oraz elektronicznego wyposażenia kontrolno-pomiarowego.

Złoty Katalog SEO

SEO Katalog Stron

ZPHU KONEKTOR, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Waryńskiego 13 POLSKA, tel. +48 (74) 662 65 55, e-mail: konektors@wp.pl>
wypożyczalnia samochodów Warszaw webmaster darmowe linki Praca Praca praca banery programy partnerskie wakacje tanie rozmowy do niemiec